sobota, 25 sierpnia 2007

Ostatni szlachetni #2Tym razem wpis będzie mniejszy i będzie raczej uzupełnieniem poprzedniej noty. Co nowego? Przede wszystkim dwa nowe koncept arty autorstwa Dagortha. Jeden przedstawia hełm, drugi Jeźdźców w akcji (Dagorth niestety nie umie zbytnio rysować jeszcze potworów, dlatego też hydry zostały pod wodą).

Z nowego info doszła też jeszcze wzmianka, iż prawdopodobnie teorię z amuletami zmienię na pomysł podsunięty przez Saise (pozdrawiam ;)). Mianowicie prawdopodobnie potęga Jeźdźców będzie leżała nie w kwestii amuletów, a ich zbroi wykutych w specjalnym stopie.

I w ten sposób kończę tą niekonkretną notkę.

Aktualizacja: Zapomniałem dodać, że Jeźdźcy, aby w pełni swobodnie oddychać pod wodą, będą mieli wyhodowane skrzela. Ot zmodyfikowani rycerze, ludzie-mutanty.

4 komentarze:

T pisze...

Przycisk "wyłów z bagna" nie może być na stronie głównej, bo zawsze będzie się wykopywać stronę główną. Jeśli się tak da na bloggerze, to daj go w rozszerzeniu notki (żeby pojawiało się dopiero po wybraniu "czytaj dalej", czy jak to się tutaj robi). W późniejszym czasie spróbuję ten przycisk zmodyfikować, żeby można go było "przywiązać" do jednego adresu, a pokazać pod innym. (magnes)

arthas40 pisze...

No właśnie, też to zauważyłem po fakcie.

Zuzanna pisze...

Witam !
Świetny projekt . Ja dodałabym osobiście jeszcze wzmianke o wodnych elfach tak mało znanych .
Tak przy okazji :
Wodne elfy
CHARAKTER: To lód o wielkim sercu.
WYGLĄD: Są wysokie, mierzą od około 150 do 180cm. Mają długie kończyny z silnymi mięśniami służącymi do pływania. Występuje u nich między palcami dłoni i stóp cierka błona. Są szczupli niemal jak ich lądowi kuzyni. Mają skórę w odcieniach zieleni z nieregularnymi, brązowymi plamkami i cętkami, czasem też występuje skóra w odcieniach błękitu z białymi plamkami. Kolory oczu Morskich Elfów są identyczne jak ich lądowych krewnych. Preferują odzienie składające się z kompozycji przeróżnych podmorskich roślin o zielonych, czarnych i brązowych odcieniach. Z drugiej jednak strony, elfy te wolą pływać bez wdzianka.
WYSTĘPOWANIE: Rzadko spotykane przez przedstawicieli "ziemnych" terenów. Zamieszkują morza.


Powodzenia

arthas40 pisze...

@Zuzanna

Miło to słyszeć, dziękuję. ;) CO do tych wodnych elfów, to były już sugestie, aby dać jakieś "inteligentniejsze" wodne rasy, jednakże psułoby to naszą wizję świata. Oficjalnie takowych syrenek czy morskich elfów nie ma.