sobota, 15 września 2007

O rzeczach organizacyjnych słów kilka

Ok, tym razem nie będzie konkretnej noty. :) Chciałem napisać tekścik o Trybunale, jednakże musiałbym już bardziej wnikliwie do tego podejść. Bo jaki jest sens pisania, że Trybunał założył Zakon i stworzył wodny świat? Co prawda i tak będę musiał kiedyś napisać, ale tym razem pójdę za głosem czytelników bloga. O czym chcecie kolejny wpis? Chciałem uprzedzić, że nie spodziewajcie się też chwilowo diabelskich wpisów. W następnym numerze Wieży Snów postaram się, aby trafił naprawdę obszerny tekst z więcej niż dwoma koncept-artami + mini-bestiariusz.

Kolejna sprawa. Coraz bardziej zastanawiam nad założeniem oficjalnego forum Triangulisa. Tylko gdzie? Na Polterze? Zakładam też ankietę na blogu, ot taka kwestia formalności. ;)

I jeszcze jedna ważna sprawa. Jeżeli jest ktoś chętny wesprzeć nas graficznie, to przyjmiemy każdą pomoc z otwartymi ramionami. Dagorth robi świetne koncept-arty, ale niestety nie radzi sobie z architekturą i bestiami, dlatego pojawiają się same humanoidy w artach. Oczywiście grafik, który zrobiłby nam parę kolorowych ilustracji, też się przyda. Kwestia tylko ceny...

Zapraszam w takim razie do dyskusji w komentarzach.

13 komentarzy:

Szabel pisze...

1.Następny wpis... o nowostkach technicznych! Wszyscy kochają nowoski techniczne! Albo coś o mechanice w miarę składnie. :)

2.Forum załóżcie na Polterze jeśli dacie radę. Polter to dużo odbiorców, to

3.Z architekturą radzą sobie rylko architekci. ;P Natomiast mi się zawsze wydawało, że potworki łatwiej od humanoidów jest rysować.

arthas40 pisze...

1. Freeeey, ktoś do Ciebie! ;)

2. Mhm, będę sie musiał skontaktować z Polterem niedługo w takim razie.

3. No widzisz, a jednak zdarzają się takie dziwi.

Patryk "BLACKs" Ż. pisze...

Ja bym powstrzymał się z zakładaniem forum - jak zrobisz szum teraz wokół systemu, to później emocje opadną. Ludzie będą zadawać Ci tuzin pytań odnośnie systemu, a gdy wszystkiego się dowiedzą, to sobie pójdą ; ].

Następny wpis... Hm... Chciałbym dowiedzieć się nieco o wynalazkach ery pary. Jak wygląda sprawa z łodźmi podwodnymi, aerotechniką, bronią, itd.

Jarosław 'beacon' Kopeć pisze...

Forum na polterze, ma najwięcej odbiorców. Mogę mediować podanie w tej sprawie, bo jestem redaktorem tego serwisu. Choć łatwo nie będzie, jak na razie żadna autorka nie ma tam forum.

Ewentualnie postawimy Ci subforum na autorskich, choć się akurat coś zwiesiło...

arthas40 pisze...

Thx beacon za dobre chęci. Hmm kontaktowałem się z Chavezem i stwierdził z uśmiechem, że rozpatrzy tą prośbę na forum administracyjnym. Więc może tak źle nie będzie?

Jarosław 'beacon' Kopeć pisze...

Pozwoliłem sobie skomentować ową sprawę na forum administracyjnym ;)

Frey pisze...

Składnie o mechanice... hmm no się postaram, ale to nie takie proste. Mechanika ala 7th sea/Q10 trochę ciężko opisać, ale może sie uda zrobić to przyzwoicie i w jakiś sposób pokazowy.

arthas40 pisze...

Jest odzew od Chaveza. Zrobią na Portalu, o ile założę parę tematów i gdzie będzie się udzielać parę osób oprócz samych autorów. Póki co, wizja jest zamglona.

O wiele atrakcyjniejsza oferta wydaje się być samego BAZYLa na TRPG, tam przynajmniej temat już się przyjemnie rozkręca i w ogóle.

Albo założyć aż dwa fora... hm

Frey pisze...

Da fora to przesada, dasz linka do dyskusji na tawernie?

fds pisze...

Na waszym miejscu na razie nie zakładałbym osobnego forum, będzie głównie wiało pustką i zniechęcało. Jak (jeśli) system będzie diablo popularny, będzie się nieźle sprzedawał, będziecie posiadać całą nieźle zrobioną stronę, to wtedy dorzucicie do tego forum. A na razie siedźcie na TRPG, jak tematy urosną w siłę to może się wykroi dla was większy kącik nawet i da odpowiednie uprawnienia ;) Już moja w tym głowa, żeby was w tym wesprzeć

arthas40 pisze...

Mhm rozumiem. A jesteś w stanie załatwić ilustratora, który zrobiłby kolorowe artworki? ;)

fds pisze...

Aż tak zdolny nie jestem ;) Ale może ktoś chętny do was się zgłosi. Trzeba mieć nadzieję.

arthas40 pisze...

Już to widzę, jak walą do mnie drzwiami i oknami. :P